|
Декември 2001 4 000 км Бензин Ръчни |
400 к.с. 2300 cm3 4/5 врати Черен |
| Особености и Екстри | |
| Комфорт: | Климатроник, Кожен салон, Ел.стъкла, Ел.огледала, Ел.седалки, Подгряване на седалки, Шибедах, Стерео уредба, Алуминиеви джанти, DVD/TV |
| Сигурност: | ABS, ESP, Airbag, Халогенни фарове, ASR/Тракшън контрол, Парктроник, Имобилайзер, Центр. заключване, Застраховка |
| Друго: | Автопилот, Серво управление, Бордови компютър, Навигационна система, Тунинг |
| Допълнителна информация |
| На вашето внимание предлагам необикновенно V70 2.3 T5 - проект. За повече снимки пишете или звъннете, няма възможност да се прикачат повече от 15 - снимки Двигателя е изцяло ребилднат със шлайфан блок като преди това е преминал много тестове за херметичност както и главата, а самата концепция се състои от : -ковани бутала Wiseco 81,25 със сигменти -ковани биели Maxspeding -основни и биелни лагери -нова турбина Pulsar g25-660 3”инча -нови дюзи 660 кубика - Bosch -бензинова помпа Bosh - 044 -изградена цялостна генерация на 76 мм Downpipe + 3 custom направени гърнета. Доста добре се чува. Мога да изпратя видеосъдържание. -нови custom метални турбопътища -нов по-голям кулер -нов съединител + помпа -нови повдигачи -нови клапани -нови семеринги -нови гарнитури ОЕМ -нови уплътнения ОЕМ -нови ARP болтове -нови ОЕ шпилки -нови маркучи -нова OEM водна и маслена помпа -нови ролки и ремъци ОЕМ -нов ангренажен комплект ОЕМ -нова OEM картерна вентилация + PCV -нов по-голям топлообменник за по-добра ефективност -ново OEM казанче на хидравликата -ново казанче за антифриза -нови бубини и свещи -нови соленоиди -нов термодатчик -ОЕМ антифриз -ОЕМ хидравлична течност -OEM спирачна течност - ламбда сонда Сигурно забравям да добавя нещо във списъка ,но на практика двигателят е нов. Мотора премина през доста чести смени на маслото с цел изчистване на металните частици от разработката. Вече има изминати 3000 км от както е направен основният ремонт, като на 07.03 има сменено масло с филтри Liqui Molly - 5w50 Molygen. Във момента колата е приблизително 400 к.с, със старият сетъп и се нуждае от нова софтуерна оптимизация. Няма ръжда по купето, нито течове от масло или антифриз. Автомобила е в много добро състояние предвид годините си както визуално съм се старал да изглежда добре .Нанасяно е през годините пасти и керамики . Разполага със два комплекта гуми и джанти 17 инча.Небезизвестните редки джанти Pegasus 17” с Continental гуми. Още един комплект Canisto 17” със много добри зимни гуми Debica Frigo 2. Автомобила отпред е с главини от XC90 заради това,че има възможност да се сложи по-голям диск , а именно 330 мм. Технически е повече от изрядна. Документално изрядна : -Гражданска -Минат безпроблемно Годишен Технически Преглед -Винетка Извършени ремонти през годините: -задни и предни биалетки -тампони на магарето -тампони на двигателя -4 нови амортисьора SACHS -вътрешни и външни карета -подменено PCV с оригинално OEM -подменени тампони на носачите (проблемният подменен с полиуретан и до ден днешен е здрав) -нова гарнитура всумакателен колектор -подменено масло на диференциала -сменено масло на скоростната кутия -зареден фреон на климатика -сменени 4 диска (като предните дискове са от XC90) с накладки -сменени свещи -Сменени ролки и пистов ремък -Изцяло почистени и полирани фарове със защитно фолио Имам фактури за извършените ремонти. По автомобила са хвърлени много средства,желание, търпение и труд и бих се радвал да я вземе човек ентусиаст да и се радва както аз. Забележки: -външни драскотини -има забелжки на бронята (вижда се на снимките) -средното огледало е за смяна,защото се е разтякло (имам налично ще го дам на новия собственик) Може да бъде проверена във всеки един сервиз по избор на клиента. !!! Коментар на цената е възможен ,но само при СЕРИОЗЕН интерес и след оглед. Колата се продава поради покупка на по нов автомобил. Благодаря за вниманието. |
| За контакти | Адрес на обявата |
|
(Частно лице)
Варна
![]() |