|
Април 2007 184 000 км Газ/Бензин Ръчни |
90 к.с. 1400 cm3 4/5 врати Сив |
| Особености и Екстри | |
| Комфорт: | Климатик, Ел.стъкла |
| Сигурност: | ESP, Airbag, Халогенни фарове, Центр. заключване, Застраховка |
| Друго: | Бордови компютър |
| Допълнителна информация |
| Отлично техническо състояние. За смяна има само предна и задна емблеми и тампон на ауспуха(този под ръчната). Колата е със спортно гърне като и оригиналното е налично. Възможен коментар по цената. -Дискове, накладки, предни амортисьори,сменени преди по-малко от 10000км -3 от бобините са нови, четвъртата я сменях миналата година -свещи на под 10 000км -термостат на под 10 000км -ново казанче за антифриз -обслужена на 179 000км -инжектори и дросел чистени преди 2 години или около 15-16 000км -датчик колянов вал на 2 години като в багажника държа стария, който също работи -температурен датчик на 2 години -ангренажен ремък, сменен преди 4 години или 30-40хил. км -скоростната кутия е перфектна и е сменена и обслужена преди 4 години или 30-40хил. км Колата е в мен от 4 години и се поддържа и обслужва на време. Първи собственик в България. (повечето части, които са сменени ги държа в багажника) Козметични забележки и какво е поправяно по тази тема: -ожулване на заден ляв калник -липсват емблемите (последно като търсех в олх нямаше обяви за емблеми) -липсва пасажерски сенник (явно е масово при фиатите щом по моргите ги няма тия сенници също) -предна броня боядисвана, пастирана, полирана -таван и багажник боядисвани, пастирани, полирани Ако пропускам нещо, ще добавя към обявата впоследствие. |
| За контакти | Адрес на обявата |
|
(Частно лице)
Варна
![]() |